Технології

Microsoft розповіла про нові функції Windows 10

Windows 10

Компанія Microsoft опублікувала в своєму блозі перелік підготовлюваних змін в списку функцій Windows 10. Нововведення покликані спростити взаємодію користувача з операційною системою і орієнтовані на завсідників месенджерів і соціальних мереж, які вважають за краще користуватися десктопними клієнтами відповідних додатків.

У новій збірці ОС під номером 2020 з’явиться підтримка анімованих GIF-файлів для вставки в поле набору тексту з бази даних сервісу Tenor за допомогою швидких поєднань клавіш. При цьому підібрати потрібну гіфку можна буде за ключовим словом або хештегом.

Крім того, Microsoft оновить серверну частину функції диктування, підвищивши точність розпізнавання голосу і швидкість перекладу мови в текст, і додасть можливість використовувати голосові команди, щоб скасувати або призупинити мовне введення, а також видалити або вибрати певні слова. Запустити інструмент можна буде після натискання Win + H. у тестовій версії операційки також з’явиться відключається автоматична пунктуація.

Читайте також:  Власники iPhone 12 mini поскаржилися на проблеми з екраном

Точна дата виходу попередньої збірки Windows 10 з зазначеними нововведеннями буде оголошена пізніше.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар