Авто

З’явилися подробиці про найпотужніший Mercedes-Benz S-Class нового покоління

Mercedes-Benz S 580 e lang AMG Line

Mercedes-Benz S-Class наступного покоління отримає гібридну модифікацію S 580e, яка стане найпотужнішою в лінійці. Британський Autocar опублікував подробиці про майбутній гібрид, перспективи якого в Україні поки туманні.

Журналісти з’ясували, що Mercedes-Benz готує для нового S-Class гібридну силову установку на базі топової рядної «турбо шістки» об’ємом 3,0 літра, запозиченої у версії S 500. Пару їй складе інтегрований в коробку передач електромотор, який живить батарея на 28 кіловат-годин. Сумарна віддача агрегатів-510 кінських сил. Тільки на електроенергії Новий S-Class зможе проїжджати до 100 кілометрів по циклу WLTP.

Читайте також:  Nissan показав свій найбільш дешевий кросовер та назвав дату його дебюту

Очікується, що в Європі гібрид, який підзаряджається з’явиться протягом 2021 року, а пізніше новинка може дістатися і до американських дилерів. Чи планує Mercedes-Benz розширити територію продажів на Україну, поки невідомо.

Mercedes-Benz S 580 e lang AMG Line

S-Class наступного покоління дебютував 2 вересня, а продажі в Німеччині стартують до кінця місяця. На першому етапі модель запропонують з п’ятьма силовими установками на вибір: двома бензиновими і трьома дизельними, що видають від 286 до 435 сил, слідом з’явиться варіант з восьмициліндровим двигуном.

Mercedes-Benz S-Class MBUX

Для нового S-Class заявлені повнокероване шасі, широкий набір електронних систем, які стежать за жестами, поглядом і поворотом голови водія, проекційний дисплей з доповненою реальністю, фронтальні подушки безпеки для задніх пасажирів, а також мультимедійний комплекс mbux другого покоління, що використовує технології машинного навчання з функцією ідентифікації водія по голосу, відбитку пальця або обличчю.

Залишити коментар