Суспільство

Unilever відмовиться від нафтопродуктів в своєму виробництві

Unilever

Один зі світових лідерів на ринку товарів побутової хімії, Unilever, вирішив відмовитися від використання викопного палива в своїх миючих засобах до 2030 року, щоб скоротити викиди вуглекислого газу. Компанія збирається виділити 1,2 мільярда доларів на цю мету.

Найпопулярніші чистячі продукти компанії в Україні – це Cif і Domestos. Unilever також займається виробництвом продуктів фірми Dove і порошків Persil в деяких країнах.

Unilever заявила, що замінить нафтохімічні продукти інгредієнтами, отриманими з рослин і водоростей. На даний момент хімічні речовини, що використовуються в чистячих і пральних продуктах Unilever, складають 46% від вуглецевого сліду компанії. Їх заміна більш стійкими інгредієнтами дозволить скоротити цей показник до 20%.

Читайте також:  Жителі Женеви за день отримуватимуть зарплату як українці за місяць

Ця офіційна заява компанії стала першим етапом ініціативи “Чисте майбутнє”, яка обіцяє вийти на нульовий рівень викидів від своєї продукції до 2039 року. Виділені кошти Unilever, розмірі 1,2 мільярдів доларів, підуть на фінансування біотехнологічних досліджень і створення біорозкладаних і водозберігаючих продуктів. “Люди хочуть більш доступні стійкі продукти, які були б так само хороші, як і ті, які вони купують зараз”, — зазначив керівник відділу побутової хімії Unilever Пітер тер Кулве.

У минулому році проект Carbon Disclosure Project, який займається вивченням впливу великих корпорацій на навколишнє середовище, повідомив, що Unilever отримала рейтинг «А» в відразу ж трьох категоріях. Цей рейтинг показує, що світовий гігант займає лідируючі позиції в області екологічної відкритості. З 182 великих компаній, які отримали рейтинг “А”, тільки сім отримали його в трьох категоріях.

Залишити коментар