Кабелі

Німці побудують ще один завод в Прикарпатті

Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів в м.Стрий (Львівська обл.), Прийняла рішення про будівництво другого заводу в Прикарпатті.

Згідно з повідомленням на сайті Івано-Франківської обласної державної адміністрації у вівторок, про це йшлося під час зустрічі голови ОДА Олега Гончарука з генеральним директором Leoni AG Штефаном Шмідтом.

За словами Ш.Шмідта, що приводиться в повідомленні, будівництво заводу в Коломийському районі планується завершити до липня-серпня 2017 року. На даному етапі сума інвестицій складе майже EUR 15 млн, в тому числі на будівництво промислового об’єкту направлять EUR 6,6 млн, на обладнання – EUR 8 млн.

Загальна площа заводу, як очікується, складе 6300 кв. м, число працівників – 800 чоловік.

“В цілому, в рамках реалізації в області проектів Leoni AG, на виробництві працюватимуть майже 7 тис. прикарпатців”, – зазначає прес-служба ОДА.

“Щоб прийняти обгрунтоване рішення з приводу реалізації інвестиційного проекту в Україні, керівництву компанії довелося подолати ряд перешкод. Однак позитивний досвід роботи подібного заводу у Львівській області показав, що у вашій країні варто розвивати бізнес, адже тут є всі механізми для досягнення успіху”, – цитується в повідомленні Ш.Шмідт.

“Позитивне рішення інвесторів про початок співпраці з Прикарпаттям свідчить про успішну реалізацію розпочатого облдержадміністрацією проекту ” Єврокарпатська ініціатива “, – підкреслив О.Гончарук.

Як повідомлялося, ТОВ “Леоні Вайерінг Системс УА” у Львівській області працює з 2003 року. У 2014 році виручка компанії перевищила 696 млн грн, чистий прибуток склав 36,3 млн грн.

Чисельність персоналу підприємства налічує близько 5 тис. осіб.

Основними напрямками холдингу Leoni AG є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Ключові клієнти холдингу: General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar.

У повідомленні наголошується, що після відкриття заводу німецькі інвестори планують продовжувати співпрацю з Івано-Франківською областю та втілювати індустріальні проекти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *