Авто

Конкурент Tesla показав новий електрокар в дії [ВІДЕО]

Lucid Air

Компанія Lucid Motors продовжує ділитися інформацією про свій електрокар преміум-класу під назвою Air. Незабаром після анонса найшвидшої в світі зарядки для автомобілів виробник розкрив нові подробиці про його двигун, а заодно показав їх в дії, вибравши в якості методу демонстрації заїзд на 400 метрів.

Представники компанії стверджують, що трансмісія автомобіля отримала компактні приводи, які стали найменшими і потужними на ринку. Заявлений вага кожного електродвигуна в зв’язці з інвертором, трансмісією і диференціалом становить всього 74 кілограми.

Читайте також:  KIA випустить власний аналог Hummer

За заявою бренду, дистанцію в 400 метрів повнопривідний Lucid Air (1080 к.с.) подолала за 9,9 секунди, що робить його найшвидшим серійним седаном з електродвигуном на ринку. Виробник також готує до випуску більш доступну модифікацію з заднім приводом.

Що ж стосується акумулятора, то він буде заряджатися як від домашньої мережі змінного струму, так і за допомогою швидкої зарядки на спеціальних пунктах. “Заправка” на останніх протягом однієї хвилини дасть можливість автомобілю проїхати дистанцію в 32 кілометри, а дальність ходу після 20-хвилинної швидкої зарядки складе 480 км.максимальна заявлена “далекобійність” моделі — до 832 кілометрів.

Читайте також:  Голландський літаючий автомобіль з'явиться на звичайних дорогах

Презентація Lucid Air відбудеться вже наступного тижня, 9 вересня.

Джерело: slashgear.com

Залишити коментар