Технології

Названо ключові характеристики і ціна приставки Apple TV 6

Apple TV

Незадовго до очікуваної осінньої презентації Apple інсайдери поповнили колекцію пов’язаної із заходом витоків інформацією про новий пристрій компанії — приставку Apple TV шостого покоління. У мережі вже з’явилися не тільки специфікації майбутньої новинки, але і її ціна, яка, за чутками, залишиться досить демократичною за мірками бренду.

За даними мережевих джерел, слідом за лінійкою смартфонів iPhone 12 компанія представить і мультимедійну приставку Apple TV 6. Новинці приписують продуктивний процесор A12X Bionic з просунутою системою охолодження, а також підтримку недавно розробленого Apple ігрового контролера, націленого на новітні і майбутні ігри в рамках фірмового сервісу Arcade.

Читайте також:  В Англії почнуть показувати кіно, де можна відчути холод і рух

Згідно витоку, Apple TV 6, що працює під управлінням операційної системи tvOS 14, буде представлена в двох конфігураціях з ємністю вбудованого накопичувача 64 або 128 ГБ, обсяг оперативної пам’яті пристрою не повідомляється.

Apple TV 6

З чуток, компанія не планує змінювати колір корпусу приставки, як і її ціну, яка на старті продажів складе $149, як і у попередньої моделі фірмової лінійки. Представники Apple інсайдерську публікацію не прокоментували.

Джерело: news.mydrivers.com

Залишити коментар