Авто

Водіям розповіли про приховані можливості автомобілів

Брелок

У багатьох сучасних автомобілях є шість простих і корисних опцій, про які знають не всі водії.

Виявляється, що брелок дистанційного відкриття / закриття дверей ще управляє і склом автомобіля. Їх можна опустити або підняти на відстані. Відзначається, що в деяких машинах з брелка можна відкривати або закривати люк.

Щоб убезпечити дитину на задньому сидінні, корисно блокувати задні двері автомобіля. Тоді діти не зможуть відкрити їх зсередини. Для цього потрібно перевести перемикач в торцевій частині дверей в інше положення. На багатьох машинах він нагадує тумблер, який можна повернути викруткою, повідомляє Autofuct.

Ремінь безпеки вручну регулюється по висоті. Фахівці нагадують, що він повинен обтягувати лінію пояса і проходити через центральну частину плеча.

Читайте також:  Представлений найбільш швидкий і потужний британський кросовер

Маленький важіль на дзеркалах заднього виду служить для перемикання режимів день / ніч. При натисканні на нього дзеркало змінює кут і трохи затемнюється. Це потрібно для того, щоб машини ззаду не зліпили вас через дзеркала під час вечірніх і нічних поїздок.

Козирки від сонця не тільки опускаються вниз, але і повертаються боком. Кут повороту козирка становить 90 градусів. Щоб захиститися від сонця, яке світить в бічне скло, досить обережно зняти козирок з незакритою петлі і розгорнути його.

У багатьох машинах також існує сервісний режим склоочисників. Він активується, якщо після виключення мотора натиснути і утримувати деякий час важіль, який відповідає за склоочисники. “Двірники” піднімуться вище, що особливо корисно взимку.

Залишити коментар