Авто

Серійний електрокар Hyundai отримає камери замість зовнішніх дзеркал

Hyundai Ioniq 5

З’явилася свіжа порція фотографій прототипу серійного електричного кросовера Hyundai Ioniq 5. Судячи зі знімків, опублікованих The Korean Car Blog, новинка отримає камери замість зовнішніх дзеркал, зображення з яких виводиться на екрани у передніх стійок. Аналогічна технологія вже застосовується на Audi e-tron.

Раніше стало відомо, що електромобілі концерну Hyundai Motor будуть продаватися під власним брендом Ioniq, і модель з індексом 5, помічена шпигунами під час тестів, стане першою в лінійці. Новинка являє собою купеподібний кросовер, перевершить автомобілі аналогічного класу по місткості і замість традиційних бічних дзеркал отримає камери.

За габаритами Ioniq 5 перевершує Hyundai Santa Fe: в довжину електромобіль досягає 4635 міліметрів, ширина становить 1890 міліметрів, висота – 1605 міліметра, а колісна база – 3000 міліметрів, що навіть більше, ніж у найбільшого кросовера Palisade.

Читайте також:  Honda показала близький до серійного електричний кросовер

Для моделі підтверджені дві модифікації: перша комплектується батареєю на 58 кіловат-годин, а друга – 73 кіловат-години. Запас ходу складе 354 і 450 кілометрів відповідно. Таким чином, топовий Ioniq 5 перевершить по дальності ходу Hyundai Kona EV (близько 400 кілометрів). Заряд акумуляторів можна буде поповнити до 80 відсотків за 15 хвилин.

Поставки Ioniq 5 в Європу почнуться вже в січні 2021 року, а на домашньому ринку модель надійде в продаж в березні. Пізніше, влітку наступного року, Ioniq 5 стане доступний в США. Пізніше лінійка поповниться купеподібним седаном Ioniq 6 і повнорозмірним позашляховиком Ioniq 7.