Політика

Рада ввела мораторій на велику приватизацію

Верховна рада

До закінчення карантину в Україні не будуть проводитися аукціони з продажу об’єктів великої приватизації.

Нардепи підтримали законопроект, що вводить мораторій на проведення аукціонів з продажу об’єктів великої приватизації на час карантину. У середу, 2 вересня, Верховна Рада проголосувала за відповідний законопроект №3552.

“Тимчасово, на період встановлення Кабінетом Міністрів України карантину та обмежувальних заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), аукціони з продажу об’єктів великої приватизації не проводяться”, – йдеться в документі.

Також Верховна Рада підтримала введення парламентського контролю за приватизацією держмайна. Його здійснюватиме парламентський комітет, до предмета відання якого належать питання приватизації державного та комунального майна.

Читайте також:  У порт України зайшло судно із зараженим COVID екіпажем

Комітет, відповідно до закону, отримує право вносити на розгляд Ради пропозиції щодо змін і доповнень до чинного законодавства з приватизації. Також він заслуховуватиме звіт про роботу Фонду державного майна і про хід приватизації, а також посадових осіб Кабміну, міністерств і відомств з питань приватизації.

Залишити коментар