Політика

Україна посилила заборону на в’їзд іноземців

Державна прикордонна служба

Відповідні зміни в раніше прийняту постанову про заборону в’їзду іноземців внесені з метою прибрати можливість для хасидів прикривати поїздку до Умані.

Кабінет Міністрів заборонив в’їзд в Україну на термін до двох діб іноземців, які прибувають транзитом. Таке рішення прийнято на засіданні уряду, повідомило видання Європейська правда.

За його даними, відповідні зміни в раніше прийняту постанову про заборону в’їзду іноземців внесені з метою прибрати можливість для хасидів прикривати поїздку до Умані.

Видання зазначає, що паломники з Ізраїлю прибували в аеропорт Бориспіль і показували прикордонникам квиток на наступний рейс з аеропорту Жуляни, тобто декларували транзитний в’їзд.

Читайте також:  "Слуги народу" запланували передвиборний з'їзд

Але після проходження паспортного контролю насправді прямували до Умані. Тепер в’їзд на підставі транзиту прямо заборонено.

“Тим самим Україна також закрила наземні кордони для громадян Молдови, які використовували транзит для легальних поїздок до Білорусі, Росії тощо”, – зазначає видання.

Також Кабмін уточнив формулювання про навчання як підставу для перетину держкордону. Тепер в Україну будуть пускати тільки студентів вишів. Цим уряд прибирає зловживання, коли метою в’їзду декларували навчання на короткотермінових курсах.

Залишити коментар