Статті

З’явився новий портал з інструкціями по роботі у Prozorro

SmartTender

З 25 серпня 2020 року користувачі системи Прозорро отримали доступ до нового унікального навчального хабу — Академії SmartTender.biz, офіційного електронного майданчика публічних закупівель. Скористатись інформацію можна абсолютно безкоштовно.

Які знання можна отримати в онлайн-академії SmartTender

Новий інформаційно-освітній розділ сайту містить у собі цілу низку покрокових інструкцій зі здійснення основних операцій, пов’язаних із участю у державних тендерах. Насамперед це лаконічні і зрозумілі навіть новачку текстові алгоритми, що пояснюють послідовність кроків під час участі у тому чи іншому виді публічних тендерів:

● відкритих торгах;

● відкритих торгах з публікацією англійською мовою;

● спрощених закупівлях;

● процедурах купівлі енергетичного сервісу (ЕСКО);

● переговорних процедурах (у тому числі — для потреб оборонної промисловості);

● рамкових угодах;

● конкурентному діалозі.

Крім того на сторінках Академії можна знайти інструкції, які допоможуть вам стати продавцем Prozorro Market і отримувати замовлення на допорогові суми від державних і комунальних підприємств без участі у тендерах — у форматі eCommers, звичному для онлайн-маркетплейсів. Окремий великий блок — технічні інструкції, призначені для вирішення найбільш розповсюджених питань, що виникають у новачків:

● як зареєструватись у Прозоро;

● який браузер потрібно мати для роботи з майданчиком;

● як поповнити баланс і налаштувати підписку на тендери;

● як замовити довідку МВС про відсутність судимості для підтвердження перемоги у тендері;

● як користуватись аналітичними інструментами для збільшення власних шансів на перемогу.

Розділ постійно розширюється і надалі буде охоплювати усі сфери діяльності майданчика: всі види державних закупівель, комерційні торги з купівлі та продажу, систему Prozorro.Продажі, Prozorro Market, систему електронного документообігу Signy та всі додаткові сервіси майданчика.

Для кого створювалась Академія SmartTender

Цей унікальний проєкт має за мету полегшити повсякденну роботу усіх користувачів і пришвидшити їхнє занурення до світу електронних тендерів. Замість того, аби витрачати час і гроші на отримання власного досвіду, можна буде одразу пропустити основи і перейти до повноцінної роботи у цій новій бізнес-екосистемі. Зараз основна частина інструкцій розрахована на потреби учасників закупівель, але згодом матеріали опалюватимуть весь спектр можливих ролей у вказаних вище видах торгів.

*На правах реклами