Авто

Експерти склали список з 5 опцій в автомобілі, які можна сміливо виключити

Audi Q2

Експерти склали перелік опцій для автомобілів, від яких можна легко відмовитися, що знизить вартість транспортного засобу на значну суму. В першу чергу при покупці машини можна знехтувати литими дисками.

Як правило, колеса на старих транспортних засобах після покупки вимагають заміни. Особливо це стосується автомобілів російського виробництва. Продавці часто пропонують литі диски в комплекті для подальшої установки, але ВАЗ зможе спокійно обійтися і без них. Якщо мова йде про BMW 1-series, Mercedes A-class і Audi A3, то на них дуже складно встановити нові колеса, оскільки в комплекті з ними йдуть штамповані ковпаки. Без них моделі виглядають не так дорого.

Читайте також:  Mercedes-Benz вивів на ринок економічну версію знаменитого “Гелендвагена” (Фото)

До непотрібних опцій також можна віднести скляний дах або люк. На первинному ринку за таке доповнення доведеться віддати від 1,5 до 2 тисяч доларів. При бажанні встановити люк можна в майбутньому, але робота майстрів обійдеться в рази дешевше. Багато сучасних автомобілістів вважають скляний дах пережитком минулого, проте періодично подібний вид тюнінгу повертається в моду. Через це виробники накручують на ньому великі суми, хоча на ділі все це коштує набагато дешевше.

Відмовитися можна і від мультируля. Якщо водій звик бачити перед собою всі кнопки, то йому буде складно відвикнути від них і весь час дивитися на торпеду для перемикання пісні на плеєрі або відповіді на дзвінок. У всіх інших випадках можна спокійно вибирати машину зі звичайним рульовим колесом.

Читайте також:  Системи допомоги водієві збоять кожні 12 кілометрів

Шкіряний салон вважався ознакою дорогого транспортного засобу на початку 00-Х. Зараз велика частина виробників застосовує екологічні матеріали, через що шкіра вважається пережитком минулого. Частина компаній залишила таку обробку салону, проте за неї доводиться платити більше.

Кліматичні системи на кілька зон також вважаються сучасною популярною опцією, але в салоні машини різниця в кілька градусів практично не відчувається. Через це від кондиціонера з двома панелями управління можна сміливо відмовитися.

Залишити коментар