Авто

З’явилося зображення нового спорткара Nissan Z

Nissan Z

Шеф-дизайнер Nissan Альфонсо Альбаїса опублікував у своєму Instagram лаконічне зображення спорткара Z Proto, який стане наступним автомобілем Z-серії.

На дизайнерському начерку автомобіль, змальований декількома вигнутими лініями, показаний в ракурсі три чверті ззаду. На найбільш детально проробленій частині – кормі – видно чотири смужки ліхтарів, що нагадують задню оптику Nissan 300ZX, який випускався в 80-х і 90-х роках минулого століття. Під кромкою даху розташувався сучасний логотип Z-серії.

Читайте також:  Митники заарештували партію авто з Америки: що стало причиною

Судячи з опублікованого напередодні відео-тизера, спереду новий спорткар Nissan отримає круглу світлодіодну світлотехніку, натхненну першим автомобілем серії Z – Datsun 240Z. У той час як екстер’єр буде присвячений ретро-стилістиці, в салоні спорткара напевно з’являться сучасні комфортні і технічні опції.

Nissan 300ZX

Nissan 300ZX

Z Proto покажуть 16 вересня в поки невизначений час доби в ході онлайн-прем’єри. Ймовірно, поки Nissan представить тільки прототип моделі, яка вийде в серію пізніше під індексом 400z і замінить в спортивній лінійці японської марки купе 370Z.

За попередніми даними, новинка запозичить платформу у Infiniti Q60 і отримає 3,0-літровий «твін-турбо» V6 потужністю близько 400 кінських сил. Пару мотору складе механічна або автоматична коробка передач на вибір. Слідуючи сучасним трендам на електрифікацію, Nissan з часом може випустити версію спорткара з гібридною силовою установкою, яка підключається.

Читайте також:  Власниця Tesla зловила викрадачів за допомогою смартфону

Джерело: alfonsoalbaisa / Instagram

Залишити коментар