Суспільство

Засновник Zoom за день розбагатів на шість мільярдів

Zoom

Статок засновника сервісу онлайн-конференцій Еріка Юаня підскочив на тлі публікації звітності Zoom про рекордну виручку.

Засновник сервісу відеоконференцій Zoom Ерік Юань за 24 години заробив $6 млрд, збільшивши свій статок до $23 млрд, пише Bloomberg.

Статок засновника сервісу підскочив після того, як компанія повідомила про рекордне зростання виручки, що перевершило прогнози аналітиків. У другому кварталі виручка Zoom склала $663,5 млн, що на 355% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

На тлі публікації звітності акції Zoom подорожчали більш ніж на 40%, а Юань володіє більш як 50 млн акцій сервісу, пише агентство.

Читайте також:  У світі кількість випадків COVID наближається до 29 млн

Bloomberg відзначає, що раніше в 2020 році рекордне зростання стану за добу також продемонстрували засновник Amazon Джефф Безос і глава Tesla Ілон Маск. Безос збільшив своє багатство на $13 млрд за один день у липні, а Маск додав майже $8 млрд за 24 години в серпні.

Zoom став одним з найбільших бенефіціарів пандемії коронавірусу, оскільки сервіс почали масово використовувати для віддаленої роботи та навчання.

Залишити коментар