Суспільство

Вчені з’ясували, хто частіше отримує підвищення на роботі

Робота

Ми звикли, що кар’єристи часто «йдуть по головах» і здатні на різні підлості. А ось хороші хлопці приречені сидіти на лавці запасних. Нове дослідження спростовує цю «народну мудрість».

Дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі попросили 450 студентів заповнити спеціальні анкети з різницею в 14 років. Так вчені хотіли простежити, як особистісні якості людей вплинули на їх кар’єрний шлях.

Як виявилося, егоїстичні, брехливі і агресивні люди не просунулися в своїй кар’єрі далі, ніж ті, які були щедрими і заслуговують довіри. Вчені пояснюють це тим, що «хороші» люди мають більш високі навички спілкування і знаходження в соціумі.

Читайте також:  З'явилося перше в світі місто, де всі їздять на електромобілях

Автори дослідження сказали, що були здивовані результатами. “Незалежно від особистості людини і контексту ситуації, жвавий і важкий характер не давав людям переваги в боротьбі за владу навіть в більш жорстокій корпоративній культурі, де кожен сам за себе”, — пояснив Кемерон Андерсон, один з авторів роботи. “Це не означає, що нахаби і нахаби не досягають влади. Просто вони не просуваються вперед швидше, ніж інші, а значить, їх агресивність і егоїзм не допомагають в просуванні”.

У своєму дослідженні вчені провели всього два тести: BFI і NEO PI-R. Перший показує сприйняття людей один одним. Така модель передбачає, що у людини є всього п’ять відносно незалежних рис особистості: екстраверсія, доброзичливість (здатність прийти до згоди), сумлінність, нейротизм (емоційна нестійкість), відкритість досвіду. NEO PI-R також розглядає ці п’ять аспектів характеру, однак дає більш глибоке розуміння особистості.

Читайте також:  В Україні рекорд госпіталізованих з COVID-19

Вчені кажуть, що люди, яких прийнято вважати агресивними маніпуляторами більш схильні бути ворожими по відношенню до інших і обманювати заради власної вигоди, а також ігнорувати чужі турботи або благополуччя. Незважаючи на те, що такі люди часто готові «піти на все» заради бажаного, їх ставлення до інших людей може нашкодити організації в цілому.

Дослідження показало, що “неприємні” співробітники частіше просувають особисті інтереси на шкоду успіху компанії і в кінцевому підсумку створюють корумповану корпоративну культуру. З жалем, автори роботи роблять висновок, що такі люди отримують чільні посади так само часто, як і «славні хлопці».

Залишити коментар