Технології

Netflix відкрила безкоштовний доступ до популярних фільмів і серіалів

Netflix

В умовах пандемії COVID-19 зросла популярність стрімінгових сервісів, при цьому деякі з них почали пропонувати глядачам різні бонуси для залучення аудиторії. Не стала винятком і компанія Netflix: на сайті однойменного сервісу з’явилася можливість перегляду оригінального контенту без SMS, реєстрації аккаунта і будь-якої абонентської плати.

Netflix

В рамках кампанії Netflix пропонує глядачам всіх країн, де офіційно присутній її онлайн-кінотеатр, подивитися добірку фільмів і серіалів безкоштовно навіть при відсутності облікового запису. Доступ до відповідної веб-сторінки можна отримати безпосередньо через браузер на ПК, а також на пристроях під управлінням Android, iPadOS і macOS. А ось власникам iPhone пощастило менше-гаджети на iOS в програмі не беруть участь.

Читайте також:  TikTok виділив 200 млн доларів на виплати авторам відео

Варто відзначити, що у безкоштовного перегляду все ж є деякі обмеження. Так, якість “акційної” трансляції буде нижче, ніж за передплатою, а список доступних картин обмежений. Втім, навіть в урізаній бібліотеці є на що подивитися — крім класики на кшталт «Дуже дивних справ» там трапляються і порівняно свіжі картини — «Загадкове вбивство», «Пташиний короб», «Два тата» та інші. З повним переліком безкоштовного контенту Netflix можна ознайомитися на офіційному сайті сервісу.

Джерело: gizmochina.com

Залишити коментар