Технології

Розкрито вартість нової ТВ-приставки Google на Android

Google Sabrina

Витоки, пов’язані з новим гаджетом Google під управлінням Android TV, вже розкрили дизайн і специфікації пристрою, який готується до релізу. Тепер же інсайдери назвали і роздрібну ціну компактної ТВ-приставки-неанонсована новинка вже засвітилася в прайсах відразу декількох торгових мереж.

Google Sabrina

За даними мережевих інформаторів з посиланням на співробітників американського ритейлера The Home Depot, в закритих каталогах компанії Google Sabrina буде коштувати $49,99 — у стільки ж покупцям з США зараз обходяться схожі за функціональністю донгли Roku Streaming Stick і Amazon Fire TV Stick. Очікується, що пристрій буде представлено в трьох кольорах корпусу: жовтої, білої і Світло-блакитний.

Читайте також:  Найбільший в світі водневий літак піднявся в повітря

Google Sabrina

Інший витік демонструє прайси торгових мереж Walmart і Target, де ціна гаджета становить $59 і $60 відповідно. При цьому вказується і дата надходження новинки в продаж – 30 Вересня.

З чуток, нова ТВ-приставка буде анонсована разом зі смартфонами Pixel 5 і Pixel 4a 5g. крім того, на заході Made by Google американська компанія може представити розумний динамік Nest Speaker і показати свіжу номерну версію операційної системи Android TV.

Джерело: 9to5google.com

Залишити коментар