Технології

Корисна функція Google Pixel стане доступна на інших смартфонах

Телефон

Google нерідко “обкатує” ексклюзивні функції Android-смартфонів на фірмовій лінійці Pixel, але часом вони все ж вибираються за межі екосистеми бренду. Схоже, що незабаром користувачів самих різних гаджетів чекає черговий корисний апдейт: власники ряду пристроїв повідомили про появу в меню свого апарату нової «піксельної» опції.

Google

Ентузіасти порталу XDA Developers в ході вивчення “звонилки” Google Phone виявили в додатку функцію під назвою «переклад в тишу». На смартфонах Pixel вона називалася Flip to Silence – і судячи з фрагментів коду програми, Google планує зробити її доступною і для інших смартфонів. Мова про швидке переведення пристрою в беззвучний режим: при вхідному дзвінку користувачеві досить перевернути пристрій, поклавши його на рівну поверхню екраном вниз. При цьому рінгтон автоматично переривається, але дзвінок не скидається.

Читайте також:  Ровер Perseverance добув кисень з атмосфери Марса

Про появу відповідної опції в налаштуваннях Google Phone вже заявили власники таких пристроїв, як Samsung Galaxy Note20 Ultra, iQOO 3, Redmi Note 5A, ASUS ZenFone 6 і Poco F1. Але при цьому ні на одному гаджеті активувати її роботу поки не вдалося. Представники Google про доступність нової функції на смартфонах інших виробників ще не повідомляли.

Джерело: androidcommunity.com