Авто

Експерти склали список кращих автомобілів для дівчат

Nissan Juke

Експерти склали перелік кращих автомобілів для дівчат. Позиції в списку розподілені в залежності від показника статистики реалізації транспортного засобу на вітчизняному ринку.

У розрахунок бралися різні параметри, які цікавлять представниць прекрасної статі під час оцінки автомобіля для особистого використання. Перший рядок дісталася моделі Nissan Juke, яка отримала оптимальні для багатьох жінок-водіїв габарити. Компактність забезпечує можливість паркування в умовах обмеженого використання простору на вулицях міста. Завдяки поєднанню з високою динамікою, рівнем захисту пасажирів і показником комфорту з довговічністю багато хто вибирає саме цю модель.

Дещо менш затребувані продукти південнокорейської компанії KIA. Йдеться про Picanto в корпусі хетчбека і ліфтбек Cerato. Одна модель досить добре підходить для руху по місту, а друга має сучасний стиль. Витрати палива показують високу оптимізацію параметрів. Під капотом розташований двигун об’ємом 1,2 л продуктивністю на 58 «коней». Ліфтбек отримав високу універсальність, що допомагає йому отримати популярність у водіїв обох статей. У силовій гамі південнокорейський бренд надав покупцям вибір між двигунами на 128 і 150 “коней”. Перший – має обсяг 1 літр, а другий-2 літри.

Читайте також:  Яким буде новий Infiniti QX60: опубліковано перше зображення

Четверта сходинка дісталася моделі Fiat 500. На українських дорогах подібний автомобіль можна побачити досить рідко. Замикає рейтинг модель MINI Cooper. Завдяки компактності і привабливому дизайну на додаток до спортивної динаміки авто користується великим попитом.

Залишити коментар