Авто

Ferrari припинила виробництво своєї найбільш практичної моделі

Ferrari GTC4Lusso

Компанія Ferrari зняла з виробництва моделі GTC4Lusso і GTC4Lusso T. про це виданню Motor1 розповів представник італійської марки. У лінійці практичні Шутінг-брейки замінить кросовер Purosangue.

Життєвий цикл Ferrari GTC4Lusso і GTC4Lusso T підійшов до кінця, хоча зовсім недавно стверджувалося зворотне. За словами представника марки, які наводить Motor1, в цьому немає нічого незвичайного: шутінг-брейки зняті з виробництва відповідно до п’ятирічної модельної стратегії, прийнятої в 2017 році. Естафету самих практичних Ferrari перехопить кросовер – або FUV (Ferrari Utility Vehicle), як його називає виробник, — Purosangue. Хоча безпосередньо про це не йдеться.

Модель GTC4Lusso прийшла на зміну FF в 2016 році. Вона зберегла форм-фактор попередника, повнопривідну трансмісію 4rm, яку об’єднали з повнокерованим шасі, і двигун V12 6.3. Агрегат розвивав 690 кінських сил і 697 Нм крутного моменту, дозволяючи трьохдверці розганятися до “сотні” за 3,4 секунди. У 2017-му з’явився задньопривідний GTC4Lusso T, і йому дістався наддувний V8 3.9 з віддачею 610 сил і 670 Нм. І в тому, і в іншому випадку пару двигуну становив семиступінчастий «робот» з двома зчепленнями.

Читайте також:  Назване місто України з найбільшими заторами

Кросовер Purosangue (в перекладі з італійської — чистокровний) запланований до дебюту в 2022 році. Його побудують на новій передньомоторній архітектурі (так званий front mid-engine, коли двигун зрушать ближче до центру машини), що передбачає установку V6, V8 і V12, з гібридним доважком і без, а також преселективного «робота» за схемою transaxle. Судячи з інформації від самої Ferrari, силова установка кросовера буде заснована на гібридній системі Sf90 Stradale.

Залишити коментар