Авто

Maserati тестує новий кросовер, замаскований під Alfa Romeo

Maserati Levantina

Компанія Maserati приступила до випробувань свого другого кросовера в лінійці – за попередніми даними, компактну модель назвуть Levantina. Шпигунські фотографії тестового мула, замаскованого під Alfa Romeo Stelvio, зроблені під час дорожніх тестів.

Alfa Romeo Stelvio був узятий в якості маскування не просто так. Відомо, що Levantina буде побудована на платформі Alfa Romeo, яка вже лежить в основі Stelvio, Giorgio і Giulia. При цьому вузли і агрегати майбутній кросовер Maserati розділить з ще не вийшов на ринок Alfa Romeo Tonale. Levantina встане на щабель нижче Levante, буде поступатися йому за габаритами і отримає більш скромний цінник.

Читайте також:  Hyundai показав, як буде виглядати салон машини майбутнього

Maserati Levantina

На тести вивели мул в легкому камуфляжі: з автомобіля скрутили логотипи Alfa Romeo, заклеїли маскувальною плівкою передню частину і патрубки випускної системи. По всій видимості, саме там будуть характерні відмінності Levantina.

Maserati Levantina

За попередніми даними, новинка встане на конвеєр в кінці 2020 року, а продажі почнуться в 2021-му. Раніше італійський автовиробник інвестував 800 мільйонів євро в будівництво нової виробничої лінії.

Джерело: Facebook.com/gabetzspyunit

Залишити коментар