Авто

Mercedes отримає автопілот для заторів

Mercedes

У наступному році Daimler має намір першим вивести на ринок автомобілі з автономною системою керування. Про це повідомляє німецьке видання Golem.

Як очікується, з другої половини 2021 року Mercedes S-класу почнуть оснащувати системою Drive Pilot, яка на певних ділянках доріг у Німеччині при високій інтенсивності руху або в пробках зможе брати на себе керування автомобілем. Система дозволить розвантажити водія і він зможе, наприклад, стоячи в пробці, спокійно серфити в інтернеті або ж перевіряти пошту. Правда, можливо це буде тільки на автобанах або аналогічних їм трасах, де немає руху пішоходів і велосипедистів, а також на швидкості не вище 60 км/год.

Читайте також:  Новітній електрокросовер Nissan офіційно приїде в Україну

У компанії кажуть, що це буде справжня зміна парадигми — при активації Drive Pilot серійний автомобіль вперше зможе взяти на себе завдання водія.

Роль сенсора в системі автопілота Mercedes буде виконувати лазерний сканер (лідар), а для точного позиціонування автомобіля на дорозі і обліку її геометрії будуть використані високоточні карти. Для цього Daimler разом з Audi і BMW ще в 2015 році придбали за 2,8 мільярда доларів картографічну компанію Here. Крім того, в автономному управлінні автомобілем буде задіяна високоточна система позиціонування, яка, як стверджують в Daimler, «виходить далеко за рамки звичайної GPS».

Залишити коментар