Авто

Американські військові провели перші випробування літаючого «автомобіля»

LIFT Aircraft

Військові багатьох країн мріють отримати в своє розпорядження універсальний засіб пересування, здатний не тільки їздити, але і літати. Особливий інтерес до цього відчувають і Військово-повітряні сили США, активно розробляють апарати з вертикальним зльотом і посадкою. Одна з таких машин нещодавно успішно пройшла перші випробування.

Hexa являє собою незвичайний гібрид між машиною, вертольотом, квадрокоптером та іншими видами традиційних транспортних засобів, якими надихалися інженери LIFT Aircraft. Він оснащений 18 гвинтами і здатний приземлятися і злітати у вертикальному режимі. Розробники запевняють, що апарат вкрай надійний і гарантує безпечне приземлення навіть після відключення шести роторів.

Читайте також:  Названі 10 кращих доступних електромобілів 2020 року

Компанія провела презентацію в рамках військового проекту Збройних сил США, які планують до 2030 року створити парк з 30 подібних апаратів. До проекту ВПС Agility Prime вже приєдналися 15 провідних виробників літаків, багато з яких мають діючі контракти з військовими відомствами. Поточні випробування були приурочені до 112-ї річниці появи першого військового літака, створеного братами Райт.

Представники LIFT Aircraft заявляють, що їх продукт не буде обмежений військовим сектором. Передбачаються його комерційні продажі приватним особам. Що цікаво, для пілотування такого незвичайного апарату не потрібна ліцензія. Точних термінів появи таких літаючих машин на ринку компанія не називає.

Читайте також:  Kia розробляє рамний позашляховик, який кине виклик Land Cruiser

Джерело: thenextweb.com

Залишити коментар