Авто

Tesla анонсувала нові функції для своїх електрокарів

Tesla 3

Тесла постійно оновлює програмне забезпечення своїх автомобілів. Нова версія прошивки під номером 2020.36 розширить список «умінь» електрокарів функціями, які допоможуть водіям уникнути штрафів за перевищення швидкості і більш впевнено почувати себе на світлофорах.

Нова прошивка дозволить електрокарам розпізнавати дорожні знаки “на око”. Раніше фірмові автомобілі покладалися на дані GPS і при виборі швидкісного режиму, але після апдейту бортовий комп’ютер зможе зчитувати відповідну інформацію за допомогою камер, встановлених на кузові. Виявлені знаки обмеження швидкості будуть відображатися в інтерфейсі візуалізації водіння і використовуватися для установки відповідного попередження про обмеження швидкості.

Ще одна функція спростить керування автомобілем на світлофорі. Так, при включенні зеленого сигналу, звукове повідомлення сповістить водія про необхідність почати рух. Якщо при цьому попереду знаходиться інший автомобіль, звуковий сигнал буде звучати, коли той рушить вперед, якщо не активований режим автоматичного управління з урахуванням трафіку.

Читайте також:  Названо найбільш непотрібні опції в сучасних автомобілях

Нарешті, автовиробник змінить порядок налаштування швидкості руху в режимі круїз-контролю: замість прокрутки регулятора на рульовому колесі водій зможе просто натиснути на потрібну ділянку зображення спідометра на приладовій панелі. Очікується, що оновлена версія прошивки з’явиться на фірмових автомобілях вже в найближчі тижні.

Джерело: engadget.com

Залишити коментар