Авто

Відео: краш-тест Kia Seltos на швидкості 64 кілометри в годину

Kia Seltos

Національний інститут дорожньої безпеки США (IIHS) провів серію краш-тестів Kia Seltos. Експерти високо оцінили пасивну і активну безпеку корейського кросовера за підсумками десятка випробувань, але розкритикували оптику Kia Seltos — фари головного світла були визнані неефективними.

Краш-тести за методикою IIHS включають в себе три фронтальних удару на швидкості 64 кілометри на годину, причому всі зіткнення відбуваються з частковим перекриттям. Два удари з 25-відсотковим перекриттям з водійської та пасажирської сторони доповнюються фронтальним краш-тестом з 40-відсотковим перекриттям. Також оцінюється здатність протистояти бічному удару, проводиться тест міцності даху і випробування кріплень сидінь і підголівників при попутному зіткненні.

Читайте також:  МВС вводить нові штрафи для водіїв

Оцінюючи системи активної безпеки, фахівці IIHS перевіряють здатність електроніки уникнути ДТП на міських швидкостях. Системи автоматичного гальмування на Kia Seltos витримали випробування на швидкостях 19 і 40 кілометрів на годину — в ході серії тестів кросовер запобіг зіткненню з транспортними засобами і своєчасно виявив пішохода. За критеріями міцності кузова і роботі систем пасивної безпеки Kia Seltos також отримав хороші оцінки.

На думку IIHS, ключовим недоліком Kia Seltos є фари головного світла. І стандартні, і опціональні галогенні лампи, і навіть світлодіодна передня оптика визнані неефективними, оскільки експерти розкритикували недостатню площу світлового пучка в поворотах.

Читайте також:  Оновлена Toyota Camry вийшла на український ринок

Слабка оптика завадила Kia Seltos отримати премію IIHS 2020 Top Safety Pick. Втім, вісім місяців тому за підсумками випробувань за австралійським стандартом ANCAP, навіть базовий Kia Seltos отримав максимальні п’ять зірок.

Джерело: IIHS