Авто

У Volkswagen з’явився новий стильний крос-універсал

Компанія Volkswagen оновила сімейство ліфтбеків і універсалів CC для китайського ринку. Лінійка поповнилася новим стильним крос-універсалом CC Shooting Brake – від Європейського Arteon Shooting Brake модель відрізняється збільшеним дорожнім просвітом, обвісом, оснащенням і безальтернативним силовим агрегатом.

Спільне підприємство FAW-Volkswagen допрацювало сімейство CC за лекалами “глобального” Arteon: екстер’єр і інтер’єр змінились незначно, а розширення моторної гами для китайських ліфтбеків і універсалів не передбачено. Зате в Піднебесній у ліфтбека з’явилася ексклюзивна крос-версія CC Shooting Brake, орієнтована на практичність, а не на спорт.

“Піднятий” китайський аналог Arteon Shooting Brake виділяється пластиковим захисним обвісом по периметру кузова, рейлінгами на даху, дисками меншого розміру, спрощеними ліхтарями і хромованою накладкою на кришці багажника. Адаптоване шасі для поганих доріг зі збільшеним кліренсом-стандартне оснащення для всіх Volkswagen CC, так що за цим параметром універсал не відрізняється від ліфтбека.

Читайте також:  Скільки коштують машини, які мріють придбати українці

Всі Volkswagen CC в Китаї продаються з безальтернативним 220-сильним (350 Нм) бензиновим турбомотором 2.0, переднім приводом і 7-ступінчастим «роботом» DSG. Оскільки модель локалізована на підприємстві FAW-Volkswagen, розширювати гаму версій не планується.

Продажі нового крос-універсалу Volkswagen на внутрішньому ринку стартують восени. На даний момент Volkswagen CC коштує в Китаї від 247 до 302 тисяч юанів (від 946 тис. до 1,16 мільйона гривень), і після рестайлінгу ціни навряд чи помітно збільшаться.

Джерело: Autohome.com.cn