Авто

Супергібрид Porsche Panamera оснастять силовою установкою рекордної потужності

Porsche Panamera

Компанія Porsche повідомила подробиці про оновлений супергібрид Panamera Turbo s E-Hybrid. Новинку оснастять силовою установкою рекордної потужності – топ-версія ліфтбека виявиться продуктивніше, ніж 700-сильний Porsche 911 GT2 RS. Очікується, що потужність гібридної Panamera досягне позначки 760 кінських сил.

Керівник продуктової лінійки Porsche Томас Фрімут в бесіді з Whichcar підтвердив, що оновлена Panamera Turbo s E-Hybrid дебютує «в найближчі тижні або місяці» і дав зрозуміти, що на рестайлінгових ліфтбеках і універсалах збережеться колишній гібридний «доважок» потужністю 100 кіловат (136 кінських сил).

Читайте також:  Оновлена Toyota Camry вийшла на український ринок

Після рестайлінгу в сімействі Porsche Panamera 630-сильна негібридна версія Turbo S замінила модифікацію Turbo. Електрифіковане виконання Turbo s E-Hybrid тимчасово зникло з гами, зате з’явилася 560-сильна бензин-електрична версія 4S E-Hybrid.

Оскільки сукупна віддача поточного сімейства Turbo s E-Hybrid становить 680 кінських сил, з яких 550 сил припадає на бензиновий турбомотор 4.0, а після оновлення віддача “бітурбо-вісьмірки” виросла на 80 кінських сил, можна зробити висновок, що рестайлінгова Panamera Turbo s E-Hybrid розвине щонайменше 760 кінських сил, тобто наздожене по потужності електричний Taycan Turbo S.

У той же час Фрімут підкреслив, що через важкі акумуляторні батареї топ-версія Turbo s E-Hybrid виявиться повільніше негібридної Panamera Turbo S на Нюрбургрингу, але може бути швидше «звичайної» версії на інших автодромах.

Читайте також:  У Саудівській Аравії побудують місто-мільйонник без машин

Ймовірно, з дебютом супергібридної Panamera в Porsche тягнути не стануть і представлять топову модель у вересні 2020 року. У майбутньому агрегати оновленої Panamera напевно з’являться на Cayenne третього покоління, адже надпотужну бензин-електричну версію кросовера не перший місяць тестують на Нюрбургрингу.