Технології

Названо країни з найшвидшим мобільним інтернетом

5G

З початку 2019 року оператори стільникових мереж, виробники телекомунікаційного обладнання та смартфонів почали активне розгортання мереж п’ятого покоління. З тих пір новий стандарт доступний вже в десятках країн по всьому світу. Аналітична компанія Opensignal вирішила з’ясувати, де зараз найшвидший 5g.

Дослідження проводилося в період з 16 травня по 14 серпня цього року. Було встановлено, що середня швидкість завантаження в мережах 5g приблизно в 1,4-14,3 рази більше в порівнянні з 4g.

5g

Порівняння середньої швидкості скачування даних в мережах 4G (сині стовпчики) і 5g (Жовті стовпчики).

Найвища середня швидкість завантаження даних в мережах п’ятого покоління виявилася в Саудівській Аравії, де вона досягає позначки в 414,2 Мбіт/с. У порівнянні з 4g впровадження нового стандарту дозволило збільшити пропускну здатність мережі в рекордні 14,3 рази. Впровадження 5G-мереж в країні офіційно оголосили в червні 2019 року.

Читайте також:  В Android 12 з'явиться нова корисна функція для економії місця

На другій сходинці розташувалася Південна Корея з показником 312,7 Мбіт/с, що в 5,3 рази вище можливостей мереж четвертого покоління. Особливістю 5g-Інтернету в цій країні стала висока частка покриття: близько 85 міст з трохи більше 100 вже мають доступ до нового бездротового стандарту.

Замикає трійку лідерів Австралія, де 5g доступний лише в декількох містах. Проте максимальна швидкість завантаження тут досягає 215,7 Мбіт/с, що в п’ять разів швидше 4G. останнє місце в рейтингу у США, де швидкість 5g становить 50,9 Мбіт/с, що лише трохи більше в порівнянні з 4g.

Джерело: gizchina.com