Авто

Електрокари Tesla захистять дітей від безрозсудних батьків

Tesla 3

Деякі батьки залишають маленьких дітей в автомобілях і йдуть у своїх справах. Часом подібні дії закінчуються трагедією. У компанії Tesla знайшли рішення цієї проблеми, пропонуючи оснащувати машини власного виробництва спеціальними радарами.

Як правило, тривожні сигнали про трагічну загибель дітей надходять в літні періоди. Батьки забувають, що малюки можуть перегрітися, отримати сонячний удар або задихнутися в закритій машині. Інженери Tesla запропонували цікаве рішення. Вони вже звернулися до Федеральної комісії зі зв’язку США з проханням дозволити їм встановлювати у власні машини радари ближньої дії.

Читайте також:  Hyundai показав свій найбільш маленький електрокар

Радар

Представники компанії заявляють, що технологія безпечна для людей, але володіє відмінною проникаючою дією, оскільки здатна виявляти предмети за стінами. Ще ефективніше радар працює з м’якими матеріалами, наприклад, з ковдрами і подушками, в яких може перебувати дитина. Важливо, що пристрій можна використовувати для визначення частоти дихання і пульсу, що дозволить оцінити стан дитини в закритому автомобілі.

Інженери Tesla повідомляють, що радар легко переорієнтувати для вирішення інших завдань. Наприклад, для більш оптимального спрацьовування подушок безпеки під час аварії або більш точного нагадування про ремені безпеки. Крім того, він здатний допомогти в запобіганні крадіжок. Про терміни появи такого пристрою в електрокарах Tesla нічого не повідомляється.

Читайте також:  Журналісти порівняли ціни на моделі Lada російського та українського виробництва

Відзначимо, що в автомобілях бренду також передбачений спеціальний режим Dog Mode, що дозволяє власникам домашніх вихованців безпечно залишати їх в салоні одних.

Джерело: ubergizmo.com

Залишити коментар