Авто

В інтернеті з’явилися перше фото прототипу мотоцикла Triumph Trident

Triumph Trident

В інтернеті з’явилися перше фото Triumph Trident. Британський бренд має намір відродити модель, яка проводилася в 1960-70-х, і вже підготував прототип мотоцикла.

У компанії протягом декількох років вели роботу над новим проектом і підготували концепт, надавши частину відомостей про нове поповнення модельного ряду. Trident являє собою нейкед, націлений на конкуренцію з моделями Cb650r від Honda, MT-07 бренду Yamaha, а також Z650 від Kawasaki. Інформації про технічні параметри мотоцикла на сьогодні майже немає. За наявними даними, новинка отримає 3-циліндровий силовий агрегат і рідинне охолодження.

Читайте також:  Новий Lexus NX повністю розсекретили до прем'єри

Triumph Trident

Концепт отримав круглу фару, виконану в ретро-стилістиці. Додатково було вирішено питання використання корпусу для блоку приладів. При цьому посадка показує схожість з такою у спортивних моделей, включаючи широкий кермо і зрушені вгору і назад підніжки. У дилерів модель з’явиться на початку наступного року.

Якщо судити по моделях, з якими мотоцикл стане конкурувати, Trident буде середньо-кубатурним мотоциклом. Це зробить його першим таким зразком у сімействі Triumph. Компанія-виробник позиціонує мото як один з найбільш бюджетних транспортних засобів.

Джерело: cycleworld