Авто

Ford збирається випустити Bronco в модифікації Raptor

For Bronco Raptor

У соціальній мережі LinkedIn з’явилося резюме інженера компанії Ford з розробки програмного забезпечення, який в списку реалізованих проектів вказав модель Bronco Raptor.

Чуткам про те, що Ford збирається випустити Bronco в модифікації Raptor, знайшлося абсолютно несподіване підтвердження. Користувачі інтернет-форуму Bronco6G виявили в популярній соціальній мережі для пошуку роботи LinkedIn обліковий запис інженера з розробки програмного забезпечення автомобілів Ford, який пропрацював в компанії 28 років і останнім часом, якщо вірити його резюме, крім інших проектів, працював в тому числі над електронними системами позашляховика Bronco Raptor зразка 2023 року.

Читайте також:  Перший пікап Hyundai представили офіційно

Користувачі форуму зробили скріншот облікового запису, але з метою збереження конфіденційності не стали приводити посилань на профіль інженера Ford, щоб не нашкодити його кар’єрі, якщо він згадав Bronco Raptor випадково. Втім, не можна виключати і той факт, що це може бути ретельно спланованим витоком інформації для залучення уваги до майбутнього позашляховика. Так чи інакше, представники компанії Ford відмовилися від будь-яких коментарів на цю тему.