Авто

У нового Kia Sorento з’явилася практична версія із семирічною гарантією

Kia Sorento PHEV

Компанія Kia розкрила характеристики бензин-електричного Sorento Plug-in Hybrid. Автовиробник називає гібрид, який заряджається самим практичним в лінійці Sorento і приваблює покупців потужною і екологічною силовою установкою, а також розширеною до семи років гарантією. Продажі в Європі стартують на початку 2021 року.

За архітектурою силової установки заряджається гібридний Kia Sorento мало чим відрізняється від помірного: під капотом та ж 180-сильна (265 Нм) бензинова «турбочетвірка» 1.6 T-GDI, проте в шестиступінчастий «автомат» вбудований більш продуктивний електромотор потужністю 91 кінську силу (304 Нм), а ємність тягової батареї збільшена з 1,49 до 13,8 кіловат-години. Сумарна віддача Sorento PHEV – 265 кінських сил і 350 Нм, це трохи вище, ніж у «звичайного» гібрида (230 сил і 350 Нм).

Kia запевняє, що заряджається гібрид Sorento може рухатися в повністю електричному режимі, не задіюючи ДВС, проте дальність ходу на електротязі не розкривається. Зате відомо, що обсяг багажника після установки більш продуктивної тягової батареї зменшився незначно — всього на 12 літрів до 898 літрів для п’ятимісної версії.

Читайте також:  Складено рейтинг двигунів, які проїдуть понад 500 тис. кілометрів

Інтер'єр Kia Sorento PHEV

В іншому Sorento PHEV мало чим відрізняється від звичайного кросовера — зовнішні особливості зводяться до наявності зарядного лючка, навігаційна система навчена знаходити Зарядні пристрої, а на приладовій панелі крім звичних параметрів відображається запас ходу на електротязі.

Ключовим ринком для Sorento PHEV буде Західна Європа, і для місцевих покупців “розеткова” версія обіцяє бути найпотужнішою, екологічною та економічною. До того ж, для заряджається гібрида запропонують розширену гарантію-7 років або 150 тисяч кілометрів. Продажі новинки почнуться в першому кварталі 2021 року.

Джерело: Kia