Авто

Американці використовують автомобілі, щоб побути наодинці

Авто

Нове дослідження показало, що пандемія коронавірусу призвела до того, що американці стали частіше користуватися автомобілями просто щоб побути наодинці.

Майже три чверті американців (73 відсотки) в ході проведеного інформаційно-аналітичним порталом TrueCar дослідження зізналися в тому, що через пандемію COVID-19 і пов’язаних з нею обмежень стали використовувати свої автомобілі не тільки для поїздок у справах, але і для того, щоб буквально втекти від людей, з якими вони живуть. Тепер американці використовують автомобілі, щоб побути наодинці, а 37 відсотків жителів США повідомили, що під час карантину йшли в машину, щоб спокійно поговорити по телефону.

Читайте також:  У Луцьку буде їздити перший український тролейбус із системою знезараження повітря

32 відсотки американців розповіли, що на час пандемії перетворили свій автомобіль в імпровізований офіс, щоб мати можливість спокійно попрацювати без пильної уваги домочадців. Для більшості жителів США, опитаних в ході дослідження, автомобілі є чимось більшим, ніж просто засіб пересування: 68 відсотків вважають їх продовженням своєї сім’ї, а 35 відсотків навіть зізналися, що обов’язково придумують машинам імена.