Політика

Шмигаль прогнозує зростання середньої зарплати

Денис Шмигаль

Економіка України почала відновлюватися, люди повертаються на роботу, що робить можливим зростання середньої зарплати вже найближчим часом, вважає глава уряду.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що економіка України почала відновлюватися і в червні середні реальні зарплати перевищили докризовий рівень і склали 11,6 тисяч гривень. Про це прем’єр написав на своїй сторінці у Facebook.

“Ми очікуємо, що вже у 2022 році середні зарплати по країні будуть на рівні 15 тисяч гривень”, – написав на своїй сторінці очільник уряду.

Читайте також:  Зеленський відповів критикам закону про референдум

Також він наголосив, що промисловість в липні продовжила демонструвати зростання на 1,4% порівняно з червнем цього року.

“Через пік економічної коронакризи в березні і квітні промислове виробництво все ще демонструє падіння рік до року. Однак останні 3 місяці відновлення дає надію, що ми почали стійкий тренд на зростання”, – написав Шмигаль.

Крім того, за його словами, кредитні програми для українських фермерів і невеликого бізнесу продовжують набирати обертів.

“Уже понад 5 млрд доступних кредитів видано за програмою “5-7-9%” і ще понад 300 млн гривень компенсовано нашим фермерам, щоб вони також могли отримати дешевий ресурс для розвитку власної справи”, – зазначив він.