Авто

Ілон Маск намір випустити бюджетний електрокар Tesla

Tesla 3

Model 3 залишається найдоступнішим автомобілем Tesla. Його ціна стартує з $35 тисяч за базову комплектацію з дальністю пробігу 350 кілометрів і розгоном до сотні за 5,6 секунди. На думку Ілона Маска, розвиток компанії стримують занадто високі ціни. Мільярдер заявив, що має намір випустити більш доступний електрокар.

Під час телефонної конференції з інвесторами та аналітиками Ілон Маск заявив, що автомобілі Tesla недостатньо доступні. На його думку, це гальмує зростання компанії, не дозволяючи закріпитися в різних цінових категоріях.

“Ми не досягнемо успіху у своїй місії, якщо не зробимо автомобілі доступними. Мене найбільше турбує, що наші автомобілі недостатньо доступні. Нам потрібно це виправити”, – заявив Ілон Маск під час онлайн-конференції.

Читайте також:  Mercedes-Benz розповів про дату презентації нового С-класу

Глава Tesla впевнений, що вони можуть зробити електрокар дешевше Model 3. Принаймні, якщо не сьогодні, то в найближчі роки. Раніше він вже натякав, що компанія цілком могла б випустити який-небудь компактний автомобіль і модель більшої місткості. Ймовірно, в першому випадку мова йде про електромобіль, який повинен бути розроблений і вироблений в Китаї, а більш містким автомобілем від Tesla може стати електричний мікроавтобус, розрахований на 12 пасажирів.

Джерело: slashgear.com