Авто

Складено список з 5 найбільш продаваних автомобілів в світі

Toyota Corolla

Експерти порталу BSCB склали рейтинг найбільш продаваних автомобілів в поточному році. Просадка ринку через пандемію коронавірусу за минулі 7 місяців склала приблизно 28%.

В цілому в світі за перше півріччя було реалізовано приблизно 12,5 мільйона транспортних засобів. Фахівці BSCB вивчили 75 найбільших автомобільних ринків, на яких припадає близько 99% угод. У підсумку виявилося, що протягом останніх 15 років лідером залишається Toyota Corolla. Найбільшу популярність модель має в Європі, США і країнах Латинської Америки.

Читайте також:  Електрокари Rolls-Royce можна буде впізнати по фірмових радіаторних решітках

На другому місці протягом двох років залишається пікап Ford F. Він доступний тільки на ринку США, однак і там його змогли продати в кількості 433 тисяч одиниць. Від нього всього на 3 тисячі автомобілів відстає кросовер Toyota RAV4. У Китаї модель доступна під назвою Toyota Wildlander.

Четверте місце переліку дісталося кросоверу Honda CR-V. У Китаї модель продається під назвою Honda Breeze. Закриває п’ятірку лідерів пікап Chevrolet Silverado, який за минулі півроку був реалізований в кількості 300 тисяч одиниць.

Також фахівці виділили моделі Honda Civic і Toyota Camry, які користуються особливим попитом в США і Європі. Модель Volkswagen Tiguan в ЄС розташовується на п’ятому місці з продажу, змістивши Chevrolet Silverado.

Читайте також:  Audi підвищила потужність найбільш безкомпромісних R8

Джерело: dni24