Політика

Рішення суду щодо Ситника: в НАБУ зробили заяву

Ситник

Закон України Про НАБУ містить перелік підстав для звільнення директора Бюро, і рішення Конституційного суду серед них немає, заявила прес-служба відомства.

Рішення Конституційного суду про незаконність призначення Артема Ситника головою Національного антикорупційного бюро є політично мотивованим. Про це ввечері у п’ятницю, 28 серпня, повідомила прес-служба Бюро у Facebook.

“Прийняте <...> незабаром після оприлюднення так званих “плівок ОАСК”, на яких задокументовано розмови про “кероване правосуддя в Україні”, в тому числі щодо <...> КСУ, це рішення є черговим кроком на шляху знищення інституційної незалежності Бюро”, – зазначено в повідомленні.

Читайте також:  Глава Мінфіну про транш МВФ: Виживемо й так

Крім того, далі судді розглядатимуть заяви нардепів про нібито неконституційність створення самого НАБУ.

“Ініціаторами цих звернень <...> виступали фігуранти розслідувань НАБУ, в тому числі і ті, які вже мають статус підозрюваних або опинилися на лаві підсудних”, – підкреслили в заяві.

При цьому прес-служба зазначила, що Закон України Про НАБУ містить вичерпний перелік підстав звільнення директора Бюро з посади, і рішення Конституційного суду серед них немає.