Авто

Експерти склали список з 10 надійних автомобілів з дуже великим пробігом

Audi a6

Фахівці компаній Dekra і TUV склали ТОП-10 автомобілів з дуже великим пробігом, які можна сміливо купувати на вторинному ринку. На першому місці опинився Subaru Forester, після придбання якого доведеться витрачатися тільки на витратні матеріали.

Відмінною особливістю моделі є ставлення до неї власників. В ході соціологічного опитування в США вдалося встановити, що приблизно 15% господарів транспортного засобу не хочуть продавати його навіть після 10 років використання. Кросовер відмінно підходить для повсякденної їзди і сімейного застосування. Базова версія моделі поставляється з АКПП на 4 ступені, яка вважається найбільш практичною.

Читайте також:  Ferrari 550 Maranello перетворили в штучний універсал

Ford Fusion посів друге місце рейтингу. Автомобіль почали випускати в Німеччині в 2002 році. Після цього він дістався до ринку США і України, де продовжує перебувати майже 20 років. Автомобілісти відзначають, що навіть представники найпершої серії можуть обійти сучасні машини по надійності. В Україні модель можна зустріти в варіаціях з моторами на 1,4 і 1,6 літра.

Трійку лідерів закриває Toyota Corolla. За надійністю лідером лінійки є серія з індексом E120. Як правило, власники транспортного засобу не змінюють його протягом дев’яти років. Кузов Toyota Corolla на виробництві покривають спеціальним складом, який захищає від корозії довгі роки. В Україні автомобіль можна зустріти у версіях на 1,4, 1,6 і 1,8 літра.

Читайте також:  Перераховано автомобілі, якими найбільше задоволені власники

Далі в рейтингу розмістився Audi TT. Автомобіль є спорткаром з турбованим силовим агрегатом, але вважається одним з найнадійніших в лінійці. Як правило, термін його експлуатації у одного господаря досягає 5 років. Під капотом базової версії автомобіля розташовується мотор на 1,8 літра.

На п’ятому місці рейтингу розмістився Audi A6, який був на першому місці по надійності в Німеччині ще 15 років тому. Найчастіше на даному транспортному засобі воліють їздити не менше 10 років.

У рейтинг також увійшли Mercedes SLK, Toyota RAV4, Honda CR-V, Lexus RX і Toyota Camry. Автомобілі відрізняються не тільки якістю збірки, але і продуктивністю, якій можуть позаздрити багато сучасні машини.

Читайте також:  Lexus анонсував загадкову новинку в версії F Sport

Джерело: autonews