Авто

Китайці випустять гібрид за 1,5 мільйона доларів

Hongqi

Китайському супергібриду Hongqi S9 дано зелене світло. Преміум-бренд, що входить до складу FAW Group, зважився на випуск 70 екземплярів дводверки зі стартовою ціною 10 мільйонів юанів (близько півтора мільйонів доларів або 40,8 мільйона гривень), що робить його найдорожчим автомобілем в історії місцевого автопрому.

Середньомоторне купе Hongqi S9 дебютувало на автосалоні у Франкфурті восени минулого року — але в статусі концепту. Зовнішні панелі гібрида виготовлені з вуглепластика, під ними — композитне шасі і наддувний V8 4.0, що працює в зв’язки з електромотором. В сумі силова установка видає близько 1400 кінських сил, дозволяючи S9 розганятися до «сотні» за 1,9 секунди. Таким же часом можуть похвалитися роздрукований на 3D-принтері Czinger 21С і японський електричний гіперкар Aspark Owl. “Максималка” китайця-400 кілометрів на годину.

Складанням обмеженої партії машин, ймовірно, займеться стартап Silk EV, зареєстрований в Шанхайській зоні вільної торгівлі. У квітні стало відомо, що фірма підписала угоду з FAW Group, в рамках якого вона візьме на себе випуск лінійки спорткарів S-Series. Сума інвестицій в проект з боку Silk EV складе 10 мільярдів ЮАНІВ (108,6 мільярда рублів). Спільне підприємство розташується в рідному для Hongqi місті Чанчуне. Виробництво розпочнеться наступного року.

Читайте також:  Lexus анонсував загадкову новинку в версії F Sport

Бренд Hongqi (“Червоний прапор”) знаменитий в основному розкішними лімузинами для партійної еліти Китаю. Однак зараз він вже трансформувався в масову преміум-марку-місцевий аналог Mercedes-Benz. Нинішній модельний ряд “Хунци” складається з седана H7, кросоверів HS5, HS7, E-HS3 і E-HS9, а також седанів H5, L5 і флагманського H9.

Джерело: Car News China