Авто

У Німеччині з’явиться місто, в яке не пустять автомобілі

Buckower Felder

Недалеко від Берліна побудують невелике місто під назвою Buckower Felder. Населений пункт, в який закриють в’їзд автомобілям, розташують на ділянці площею 16 гектарів.

На території міста зведуть 40 багатоквартирних будинків з 900 квартирами, оренда яких буде коштувати від 6,5 до 10 євро за квадратний метр (від 208 до 321 гривень за поточним курсом). До будівель підведуть теплопостачання з мінімальним викидом CO2, а навколишній простір засадять деревами.

Замість автомобільних доріг будівлі міста будуть з’єднувати пішохідні та велосипедні доріжки. Власники житла зможуть залишати свої машини в гаражах, винесених на околицю міста – в’їзд автомобілів на територію Buckower Felder буде заборонений. Кожен житель зможе отримати не більше одного паркувального місця на 125 квадратних метрів житлоплощі.

Читайте також:  General Motors змінив свій логотип та анонсував стратегію розвитку

Будівництво екологічно чистого містечка почнеться в 2021 році, йдеться на офіційному сайті проекту. Роботи закінчаться до 2024 року.

Екологічно нейтральне місто стане черговим кроком Німеччини в реалізації стратегії зі скорочення викидів вуглекислого газу. План має на увазі в тому числі поступова відмова від автомобілів на ДВС і перехід на електричні силові установки. За прогнозами експертів, через це до 2030 року близько 400 000 німців позбудуться робочих місць.