Політика

Кабмін обіцяє бізнесу не вводити жорсткий локдаун

Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр Шмигаль провів онлайн зустріч із представниками бізнесу, обговоривши карантинні обмеження.

Глава уряду Денис Шмигаль пообіцяв бізнесу, що в разі другої хвилі коронавірусу жорсткий карантин вводитися не буде, повідомляє прес-служба Європейської Бізнес Асоціації.

Також Шмигаль розповів, що уряд працює над системним відновленням економічної активності. Зокрема, над напрацюванням довгострокової стратегії розвитку України до 2030 року, а також над виконанням Програми стимулювання економіки і Плану дій уряду, які містять стимулюючі заходи для різних галузей економіки.

Читайте також:  МЗС нагадало безвізові країни для України з березня

“Прем’єр-міністр висловив свою підтримку рішенню підняти мінімальну зарплату до 5000 гривень і повідомив, що влада має плани і надалі підвищувати рівень мінімальної заробітної плати до 6000 грн і 6500 грн у 2021 році. Разом з тим бізнес вважає такий крок замаскованим збільшенням оподаткування та сподівається, що необгрунтовані рішення не матимуть місця в майбутньому”, – відзначили в ЄБА.

Щодо заборони в’їзду іноземних громадян, Шмигаль запевнив, що окремі категорії іноземних громадян все ж матимуть можливість прибути в Україну, а саме IT-фахівці, технічні фахівці-наладчики пускового обладнання, іноземці, що мають посвідку на проживання в Україні, є членами міжнародних і гуманітарних місій, членами екіпажів.