Технології

У «Google Картах» з’явилася нова корисна функція

Google Maps

Компанія Google провела черговий редизайн мобільного додатку “Google карти” на честь 15-річного ювілею сервісу. Крім оновленої панелі навігації і поліпшеної функції відстеження громадського транспорту, у свіжій версії Програми з’явився розділ для збереження цікавих локацій за аналогією з закладками в браузері.

Google Maps

У меню “збережені” з’явилася можливість відстеження географічних точок, якими поділилися або порекомендували друзі і знайомі. Крім того, Google значно спростила пошук цікавих місць поблизу, які були недавно збережені. Всі додані раніше в розділ точки будуть відображатися на карті у вигляді каруселі зі спрощеною навігацією.

Читайте також:  Створено 3D-принтер, який змінює модель під час друку

Також компанія заявила про включення алгоритму сортування списку по віддаленості від актуальної геолокації користувача. Якщо на пристрої активована функція відстеження історії місцезнаходжень, Google передбачила для мобільної версії “Карт” можливість моніторингу своїх переміщень з прив’язкою до календаря.

Нововведення поки доступне лише користувачам Android-версії програми після установки відповідного апдейта, який вже поширюється хвилями в різних регіонах.

Джерело: xda-developers.com