Авто

Експерти склали ТОП-5 кросоверів з низьким ризиком поломки

Renault Duster

Експерти склали ТОП – 5 надійних кросоверів, які значно рідше страждають від поломок і необхідності відправки в сервісну службу. Лідером списку став Renault Duster.

Автомобілісти високо оцінюють дану модель. Вартість авто починається з 374 тисяч гривень. Купити модель можна і на вторинному ринку, оскільки після авто довгий час зберігає високі експлуатаційні характеристики. Японський Mitsubishi Outlander зайняв другий рядок рейтингу. Модель відрізняється витривалим двигуном і поставляється на ринок з цінником від 650 тисяч гривень.

Третє місце в обговорюваному списку займає південнокорейська модель KIA Sportage. Модель, випущена 5 років тому, може бути куплена на вторинному ринку за 430 тис. гривень і більше.

Читайте також:  Легендарні "бандитські" машини 90-х: на чому їздили авторитети в Україні

Для Mazda CX-5 цінник починається з позначки 350 тисяч гривень, але в цьому випадку мова йде про версії віком близько 7 років. Завершує рейтинг надійних кросоверів Toyota RAV4. Ставлення до дизайну моделі у автомобілістів досить сильно відрізняється, проте вартість 7-річного авто починається з планки близько 480 тис. гривень. Воно досить затребуване серед цінителів японської компанії.