Авто

Volkswagen запустив серійне виробництво нового кросовера

Volkswagen ID.4

Виробництво першого електричного SUV від Volkswagen налагоджено в Цвіккау, повідомляє прес-служба німецької марки. Модель ID.4 стала другою після хетчбека ID.3, створеного на основі модульної платформи електричного приводу (MEB).

За словами гендиректора марки Ральфа Брандштеттера, в перспективі автомобіль буде вироблятися і продаватися в Європі, Китаї, а потім і в США.

Запас ходу ID.4 перевищує 500 кілометрів (у циклі WLTP). Спершу модель буде оснащуватися приводом на задню вісь, повнопривідна версія з’явиться пізніше.

Читайте також:  Новий Volkswagen Golf отримав газову версію

У салоні кросовера ID.4 з’являться великі екрани, підсвічування автомобіля зможе “спілкуватися” з водієм і міняти свій колір. Машина запропонує можливість управління голосом, бездротове підключення до смартфону, оновлення прошивки “по повітрю”, звукову систему з підсилювачем потужністю 400 Вт, систему проектування зображення перед очима водія, “напівавтопілот” та інше.

У Volkswagen також оголосили, що в період до 2024 року концерн планує інвестувати в ринок електричної мобільності близько 33 мільярдів євро, з яких 11 мільярдів євро призначені для марки Volkswagen. У 2025 році обсяг виробництва електромобілів Volkswagen повинен досягти 1.5 млн одиниць.

Раніше в Цвіккау збирали тільки машини з ДВС, тепер там виробляють моделі з сімейства ID. У VW відзначили, що вперше великий завод по збірці автомобілів повністю переводиться на виробництво електромобілів, а обсяг інвестицій становить близько 1.2 мільярда євро.

Читайте також:  До 2026 року Bentley електрифікує 100% моделей

У 2021 році, за перший повний рік виробництва електромобілів, VW планує випустити в Цвіккау близько 300 тисяч електромобілів.

Джерело: theverge.com

Залишити коментар