Авто

Розсекречена зовнішність нового Mercedes-Benz S-Class

Mercedes-Benz S-Class W223

Компанія Mercedes-Benz опублікувала новий і, ймовірно, останній тизер S-Class напередодні прем’єри, запланованої на 2 вересня. Штутгартська марка поділилася дизайнерським ескізом, що розкриває зовнішність майбутнього флагмана.

На замальовці видно купеподібний седан з масивними колісними дисками і оптикою з вигнутими світлодіодними смужками в стилі оновленого E-Class. Серед відмінностей від покоління W222-підкоригована форма решітки радіатора, яка стала більш округлої, і інші повітроводи, позбавлені горизонтальних перекладин і оброблені хромом.

Читайте також:  Українці перейшли з електромобілів на гібриди

Раніше прес-служба Mercedes-Benz повністю розсекретила інтер’єр нового S-Class і розповіла про його оснащення. У салоні з’являться нові тачпади і сенсорні екрани, завдяки яким кількість аналогових елементів управління зменшиться на 27 штук.

Флагман отримає мультимедійну систему mbux другого покоління, проекційний дисплей і» розумну ” фонове підсвічування, яка працює спільно з системою моніторингу сліпих зон і вміє попереджати про можливе зіткнення.

Базою для седана стане Архітектура MRA II (Modular Rear Architecture), розрахована на гібридні силові установки. На старті продажів автомобіль запропонують з двома дизелями, двома бензиновими “шістками” і V8. Всі мотори доповнять 48-вольтовим 22-сильним стартер-генератором EQ Boost.

Читайте також:  Renault показала спадкоємця легендарної Renault 5

Джерело: motor1