Новини

Найбільш розгульні країни Європи

Розгульне життя

Якщо ви любите випити, покурити і добре поїсти, не рахуючи калорії і не оцінюючи ступінь її потенційної шкоди для організму, то Nanny State Index допоможе вибрати найбільш сприятливі для такого проведення часу країни Європи.

Дослідження зачіпає три основні категорії: алкоголь, нікотин і їжу. У кожній європейській країні вони оцінюються за кількома критеріями, які відображають ступінь негативного впливу на їх доступність для споживачів. Починаючи від високих податків, що робить ціни на них вище, закінчуючи прямими заборонами на споживання даних товарів.

Як правило, до зниження якості життя споживача призводить використання одного або декількох з наступних варіантів: підвищення цін (за рахунок податків або роздрібних монополій), стигматизація споживачів (навішування соціальних ярликів), обмеження вибору товарів, штучне створення незручностей для споживачів, обмеження інформації (заборона на рекламу), зниження якості продукції. З цієї точки зору найбільш лояльна політика по відношенню до курців, любителям випити і поїсти проводиться в Чехії. А ось найважче прихильникам нездорового способу життя доводиться в Фінляндії.

Читайте також:  Золото дорожчає в очікувані відстрочки підвищення ставки ФРС

ТОП-10 КРАЇН ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ РОЗГУЛЬНОГО ЖИТТЯ:

1. Чехія
2. Німеччина
3. Люксембург
4. Нідерланди
5. Словаччина
6. Австрія
7. Болгарія
8. Іспанія
9. Португалія
10. Румунія

Залишити коментар