Технології

Розробники WhatsApp вирішать важливу проблему месенджера

WhatsApp

Одна з незручностей популярного месенджера WhatsApp – регулярне переповнення сховища смартфона при обміні файлами. Щоб звільнити пам’ять пристрою, користувачам доводиться видаляти “важкий” контент вручну або очищати весь кеш цілком — але схоже, що незабаром ситуація зміниться на краще. За даними інсайдерів, розробники програми вже тестують апдейт з розширеною “мультимедійною” функціональністю.

WhatsApp

Інтернет-ресурс WABetaInfo опублікував скріншот інтерфейсу бета-версії WhatsApp, що знаходиться в стадії закритого тестування. Судячи по зображенню, незабаром месенджер отримає вбудований файловий менеджер, за допомогою якого користувачі зможуть контролювати обсяг пам’яті, займаний мультимедійним контентом в історії листувань. Крім того, в месенджер, за даними джерела, буде інтегрований алгоритм розумного очищення пам’яті, який підкаже, які файли займають найбільший обсяг накопичувача, і покаже їх ескізи для «впізнання».

Читайте також:  Інтерфейс Android TV став більш «дружнім» до користувачів

Крім зміни дизайну розділу “використання сховища”, в новій версії WhatsApp буде доступна функція сортування чатів в порядку убування за обсягом займаного дискового простору. За заявою інсайдерів WABetaInfo, розробники ще “обкатують” нову функціональність програми, і терміни релізу оновленої стабільної версії WhatsApp невідомі.

Джерело: gadgets.ndtv.com