Технології

TikTok вперше розкрив світову статистику користувачів

Tiktok

Керівництво належить пекінській компанії ByteDance сервісу для створення і перегляду коротких відео TikTok вперше за час існування опублікувало глобальну статистику, що розкриває кількість користувачів по всьому світу, їх активність, а також приріст аудиторії за неповні два роки.

TikTok

У порівнянні з січнем 2018 року приріст щомісяця активної аудиторії американських користувачів склав 800%. При цьому кількість американців, які постійно користуються додатком, налічує понад 100 мільйонів чоловік; 50 мільйонів щодня відкривають TikTok.

Читайте також:  Google проведе редизайн платформи Google TV

Аналогічний приріст спостерігається і по всьому світу. У 2018 році загальна аудиторія TikTok налічувала 55 мільйонів чоловік. До кінця 2018 року ця цифра становила вже 271 мільйон користувачів, а до серпня 2020 року додаток завантажили більше двох мільярдів разів. За підрахунками аналітиків TikTok, активна аудиторія сервісу зросла до 700 мільйонів чоловік станом на липень 2020 року.

Рішення розкрити дані по активній аудиторії і поділитися глобальною статистикою в TikTok прийняли після тиску з боку США, а також на тлі запуску конкурента від соціальної мережі Facebook.

Джерело: cnbc.com