Технології

Google прискорить браузер Chrome і поліпшить його інтерфейс

Google Chrome

Google веде методичну роботу щодо поліпшення продуктивності свого браузера. У черговому оновленні Chrome компанія пообіцяла прискорити завантаження сторінок на 10% і поліпшити навігацію по вкладках на різних платформах. З’явиться в додатку і ряд нових функцій, включаючи спільне використання сторінок по QR-коду і можливість редагувати PDF-файли прямо у вікні браузера.

Chrome

Одне з анонсованих нововведень орієнтоване на користувачів, що працюють з великою кількістю відкритих вкладок. Тепер їх можна об’єднувати в групи, привласнюючи їм індивідуальні назви і розгортаючи при необхідності. Ця функція вже вийшла зі стадії бета-тестування і стала загальнодоступною.

Читайте також:  Google розкрила список даних, які збирає на iOS-гаджетах

Chrome

Для пристроїв із сенсорним екраном Google переробила інтерфейс вкладок, зробивши їх більшими. Така можливість дозволяє швидко організовувати і приховувати вкладки, а також спрощує їх перегляд. Крім того, в Chrome тепер можна редагувати і зберігати PDF-файли, а при повторному їх відкритті користувач зможе продовжити роботу з того місця, на якому зупинився.

Chrome

Власники Android-гаджетів незабаром отримають функцію спрощеного обміну URL-адресами, що дозволяє швидко ділитися посиланнями. Також можна буде роздрукувати сторінку або Створити QR-код для сканування або завантаження. Така можливість з’явиться і в десктопної версії Chrome-вона буде активуватися за допомогою нового значка QR в адресному рядку браузера. Крім того, розробники заявляють про підготовку модифікації движка програми для прискорення завантаження сторінок на 10%.

Читайте також:  ШІ навчився писати якісні курсові роботи за 20 хвилин

Деякі з анонсованих функцій незабаром з’являться у версії Chrome 85 вже сьогодні. У списку підготовлюваних змін також числяться зниження споживання ресурсів фоновими вкладками, перехід програми на 64-розрядну версію на платформі Android, а також функція відкриття файлу в окремій вкладці замість поточної при перетягуванні у вікно браузера.

Джерело: techcrunch.com