Авто

Компанія Lexus представить мініатюрний концепт майбутнього кросовера

Toyota Yaris Cross

Компанія Lexus готується до презентації мініатюрного концепту майбутнього кросовера. Новинка преміальної марки може використовувати в якості своєї основи моделі Yaris Cross від бренду Toyota.

За наявною інформацією, Lexus вже ініціювала заяву на оформлення нового товарного знака LBX. Зокрема, 5 серпня бренд забезпечив оформлення заяви для ринку Ізраїлю, а від 7 серпня — для Швейцарії з Ісландією. Імовірно, під лейблом LBX стане проводитися субкомпактний кросовер бренду.

Відповідно до даних Lexus Enthusiast, Lexus LBX може бути створений на основі Toyota Yaris Cross. У подібних умовах новинка стане займати нішу в лінійці компанії на сходинку нижче, ніж модель UX. При цьому серійна збірка моделі передбачає отримання індексу BX. Фактично, модель LBX може бути зарезервована для концептуальної версії кросовера.

Читайте також:  У Луцьку буде їздити перший український тролейбус із системою знезараження повітря

Нова субкомпактна модель від Lexus створюється з орієнтиром на європейські та азіатські ринки, оскільки там невеликі версії SUV мають велику популярність і стабільний попит. Даних щодо старту показу новинки від японської компанії на сьогодні немає.

Джерело: motor1